Geopatogenní zóny

Naše těla jsou vystavené veliké zátěži civilizace, která do našeho života přináší vliv elektromagnetického nebo chemického smogu. Většinu z tohoto negativního působení okolí na naše zdraví bereme jako běžnou součást života a součást daně za civilizační vymoženosti. Každý člověk běžně používá televizor, mikrovlnnou troubu, počítač, mobilní telefon. V práci je vystaven stresu, domů se vrací unaven.

Potřebuje si odpočinout a dočerpat sílu na další den. Ale i domov  - místo, od kterého očekává relaxaci, může být místem, kde se necítí dobře. Kromě již zmiňovaného civilizačního smogu zde na člověka působí vliv geopatogenních anomálií, tzv. geopatogenních zón.

Nejčastěji vás tato souvislost napadne v případě, že se nemůžete delší čas v klidu vyspat. Často se v noci převalujete, budíte se v nezvyklé poloze a ráno vstáváte neodpočatí. Může vás bolet hlava nebo některá jiná část těla, po čase se začnou objevovat různá onemocnění bez zjevné příčiny.

V tomto případě je možné, že místo, kde trávíte delší čas, se nachází v místě geopatogenní zóny. Ta svým dlouhodobým působením postupně negativně ovlivňuje zdraví člověka – oslabuje imunitní systém a zvyšuje tak riziko vzniku zdravotních poruch.

Počet článků: 1

Měření geopatogenních zón

Nabízím vám změření geopatogenních anomálií a dalších geopatogenních činitelů v místě vašeho obydlí. Poměrně přesnou diagnostiku průběhu geopatogenních zón lze provést i na dálku prostřednictvím vámi zaslaného plánku.  Přesnost vašich údajů ovlivň...

Publikováno: 28.01.2012 18:45 Naposledy editováno: 02.02.2012 16:48 Číst více
Přejít na:Úvodní strana