O mně

Jsem obyčejná žena ve středním věku. Před léty jsem se z velkoměsta přestěhovala do malebné přírody na vesnici, kde žiji se svou rodinou. Původním povoláním jsem učitelka, se zaměřením na speciální pedagogiku. Má duchovní stezka začala již v dospívání.

Vždy mne zajímala příroda, zde jsem se cítila dobře, vnímala její krásu a ozdravnou sílu. V čistotě lesů mě napadaly otázky o životě, mohla jsem zde v klidu přemýšlet o různých otázkách bytí, souladu člověka s prostředím, vnitřní rovnováze zdraví a mysli. Začínala jsem s proutkařením, později prací s kyvadélkem. K léčitelství pomocí reiki mne přivedl můj první duchovní učitel, kterého jsem potkala ve chvíli, kdy se v rodině řešila náročná životní situace.  Ukázal mi, že i já mám schopnosti uzdravovat, jen jsem je dosud v sobě nehledala.

Nesměle jsem začala pracovat s vitální energií, objevovala duchovní svět. Učila jsem se, jak vnímat životní energii a rozpoznat nerovnováhu, která souvisí s poruchou organismu. Poznávala jsem, jak posilovat čakry, vnímat auru.

Krásným časem hledání mne provázely knihy o psychotronice. Několikrát jsem nečekaně dostala odpovědi na své nevyřčené otázky od zcela neznámých lidí. Během let se mé schopnosti přenášet a přeměňovat  energii, a tedy i léčit, zesilovaly a prohlubovaly. I v současné době potkávám duchovní vůdce, kteří mi pomáhají k růstu na duchovní cestě. Nyní vám i já nabízím možnost sdílet moje názory na zdraví, spojené s životní filozofií.

Ráda se s vámi podělím o myšlenky, které jsem během duchovního zrání poznala. Mým cílem je pomáhat vám na vaší cestě ke zdraví, k životní rovnováze a spokojenému životu.

Portrét

Přejít na:Úvodní strana