Masáž Hot stones

Jedná se o luxusní masáž, prováděnou horkými lávovými kameny. Tato masáž je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Dovede navodit báječné pocity úlevy a odpočinku. Je velmi oblíbená díky své technice a působení tepla lávových kamenů z pravého bazaltu (čediče). Představte si příjemné teplo lávových kamenů, které svou léčebnou silou a teplem ovlivňují energetické dráhy ve vašem těle. Tato masáž působí léčebně na nervovou soustavu a má blahodárný vliv na rozproudění krevního oběhu.

Nechte se hýčkat příjemnou masáží, která působí blahodárně na vaši mysl a uvolňuje ztuhlé svaly při jejich dokonalém prohřátí.

certifikát hot Stones připravená masáž masáž lávovými kameny

Postup při masáži

Trvání masáže je 60 - 120 minut podle toho, zda se jedná o masáž částečnou nebo celkovou, tedy celého těla.

Masáž lávovými kameny je zaměřena na relaxaci a důkladné prohřátí svalů. Na začátku masáže se provádí tepelný obklad - přikládání nahřátých lávových kamenů na tělo přes ručník a na masážní stůl kolem klienta za účelem prohřátí. Kameny se dále přikládají na chodidla do kapes z ručníků a do dlaní. Následuje relaxace v délce 10-15 minut a dechová cvičení. Vlastní masáž se provádí teplými lávovými kameny na jednotlivé svalové partie po aplikaci olejové emulze na svaly. Začíná se na šíji, pomalu pokračuje přes záda, ruce, hýždě a zadní stranu obou nohou. Poté se klient otočí a je masírován na svrchní části nohou, na břiše, hrudníku (u žen pouze dekolt) a přední straně šíje. Závěrečná relaxace napomáhá k celkovému uvolnění a pocitu odpočinku po masáži.

Po skončení masáže je vhodné ještě nějakou dobu odpočívat, nechat doznít léčebné účinky lávové masáže a více pít, pokud možno mírně chladivé nealkoholické nápoje na osvěžení. Ihned po masáži se také nedoporučuje provádět zvýšenou fyzickou aktivitu a sport.

Kontraindikace

Tato masáž je zásadně určena pro osoby zdravé.

Neprovádí se u žádných stavů, odlišných od zdravého stavu klienta – klient tedy musí být zdráv nebo mít doporučení od lékaře, že i přes své zdravotní potíže může tuto masáž navštívit.

Přejít na:Masáže