Masáže

masážní stůl

Masáž patří mezi nejstarší regenerační procedury, které jsou využívány dodnes. Masáž se skládá ze speciálních hmatů, prováděných v přesném pořadí. Masérské hmaty jsou zaměřeny na regeneraci lidského těla a k případnému odstranění již vzniklých zdravotních problémů člověka. Masáže přispívají k udržení kvalitní tělesné i duševní kondice.

Masáž je významným pomocným prostředkem k obnově a posílení našeho zdraví. Pomáhá nám zpevňovat svalovou tkáň a zvyšovat tak prevenci vzniku úrazů a různých zdravotních obtíží. Uvolňuje bolesti svalů, šlach a kloubů.

Masáže zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu. Přispívají také k obnově lidských sil po nadměrné tělesné zátěži a po práci. Masáže také napomáhají k rychlému odstranění únavy, po jejich aplikaci se člověk cítí svěží, odpočatý a zklidněný.

Pravidelné používání masáže oddaluje nástup příznaků stárnutí – zpomaluje se tvorba vrásek, pleť je svěžejší, napjatější a má mladší vzhled. Aktivací tělesného povrchu masáží se zlepšuje se také stav kůže a podkoží.

Vlastní masáže jsou prováděny s využitím profesionálního polohovatelného masážního stolu s atestací. Kvalitní polstrování, nastavitelná výška polohy hlavy a nohou, vybavení podhlavníkem i područkami vám zaručuje při masáži maximální pohodlí a komfort.

Jednotlivé druhy masáží provádím na základě získaných certifikátů z masérských kurzů mezinárodního vzdělávacího střediska Dexter Academy.

Počet článků: 2

Masáž Hot stones

Jedná se o luxusní masáž, prováděnou horkými lávovými kameny. Tato masáž je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Dovede navodit báječné pocity úlevy a odpočinku. Je velmi oblíbená díky své technice a působení tepla lávových kamenů z pravého ba...

Publikováno: 28.12.2012 13:57 Naposledy editováno: 28.12.2012 14:07 Číst více

Klasická relaxační masáž

Klasická masáž je již historicky doložena v 5. tisíciletí před naším letopočtem jako jeden z účinných léčebných prostředků. Klasická zdravotní masáž, která vychází z tzv. švédské masáže, se začíná rozvíjet v 19. Století. Vychází z poznatků švédské...

Publikováno: 28.12.2012 13:51 Naposledy editováno: 28.12.2012 14:04 Číst více
Přejít na:Úvodní strana